Porovnejte ceny a ušetřete!

ESP

Sprej obranný pepřový PEPPER JET OC 50 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

149 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
armyshop.cz
149 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Sprej obranný pepřový PEPPER JET OC 50 ml

Proudový pepřový sprej (tekutá střela) - dostřik až 4 metry Výstřik má charakter vodního paprsku - dostřik max. 4 m. Jednokanálová tryska, rozptyl cca 0,5 m (ve vzdálenosti 4 m). Sprej obsahuje vysoce koncentrovaný Oleoresin Capsicum (OC). Při stálém stlačení uzávěru obsah vystříknut cca do 6-ti sekund. Sprej je nehořlavý. Objem: 50 ml Rozměry: výška 11 cm, průměr 3,5 cm Záruka výrobce: viz datum expirace v poli s cenou Ostatní vlastnosti shodné s popisem zboží Sprej obranný pepřový Dodavatel: Eurosecurity, Česká republika UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je prodejné pouze osobám starším 18-ti let

Produkt Sprej obranný pepřový PEPPER JET OC 50 ml z kategorie pepřové spreje si můžete zakoupit v internetovém obchodě armyshop.cz za cenu 149 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Sprej obranný pepřový PEPPER JET OC 50 ml od značky ESP.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Sprej obranný pepřový PEPPER JET OC 50 ml a také tipy, jak vybírat pepřové spreje. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Sprej obranný pepřový PEPPER JET OC 50 ml?

Aktuálně můžete produkt Sprej obranný pepřový PEPPER JET OC 50 ml koupit již od 149 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Sprej obranný pepřový PEPPER JET OC 50 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu armyshop.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Sprej obranný pepřový PEPPER JET OC 50 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.